Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Вибори глави УАФ: ПФЛ підтримала кандидатуру Шевченка

Вибори глави УАФ: ПФЛ підтримала кандидатуру Шевченка

Професіональна футбольна ліга (ПФЛ) підтримала кандидатуру Андрія Шевченка під час виборів президента Української асоціації футболу (УАФ).


Про це повідомив журналіст Ігор Бурбас.


За його словами, представники клубів Першої та Другої ліг наполягають на особистій зустрічі із Шевченком. Клуби ПФЛ мають намір отримати відповіді на свої запитання до проведення виборів глави УАФ.


Так, кандидатуру Шевченка висунули вже 19 постійних колективних членів організації із 27. Українська Прем’єр-ліга (УПЛ) утрималася від свого голосу, оскільки провела своє засідання раніше рішення Шевченка щодо участі у виборах. Андрій буде єдиним та безальтернативним кандидатом на виборах глави УАФ.


Нагадаємо, 12 грудня Шевченка було офіційно висунуто в кандидати на посаду президента УАФ. Колишні тренер збірної України прийняв пропозицію балотуватися.


Раніше також виконком УАФ офіційно затвердив провести позачерговий конгрес УАФ 25 січня 2024 року. Засідання відбудеться у київському Будинку футболу, початок – о 12:00. Заодно було затверджено порядок денний конгресу, одним із пунктів якого є «Про обрання президента УАФ».

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg