У Лізі Європи встановили унікальне досягнення

«Бачка-Топола» і «Стяуа» забили один одному по шість м'ячів

Рекордним за результативністю з боку обох команд завершився матч кваліфікації Ліги Європи між сербською ТСЦ «Бачка-Топола» і румунським ФКСБ, більш відомим як «Стяуа». Румунський клуб через коронавирус не зміг виставити 9 основних футболістів, і грав практично резервним складом.

Основний час завершився з рахунком 4:4, причому команди обмінялися голами в компенсований час другого тайму, а господарі ще з кінця першої 45-хвилинки грали в меншості. У додатковий час суддя вилучив ще одного футболіста ТСЦ, серби двічі пропускали, але двічі відігравалися.

Таким чином, цей матч став першим в історії єврокубків (більше 24 тисяч поєдинків), в якому обидві команди забили як мінімум по п'ять м'ячів.

Доля цього грандіозного протистояння вирішилася в серії пенальті, де більше пощастило гостям, які зіграють на наступному етапі проти «Слована» з чеського міста Ліберец.