У Глазго завершився ЧС з легкої атлетики: Яке місце посіла Україна у медальному заліку

У Глазго (Шотландія) закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Було розіграно по 13 комплектів нагород серед жінок та чоловіків.

Від України на змагання вийшли шість спортсменів. Наша команда виступила у скороченому складі.  Так, через травми турнір пропустили штовхальник ядра, бронзовий призер Євро-2023 в приміщенні Роман Кокошко та віцечемпіонка світу-2022 з потрійного стрибка Марина Бех-Романчук.

Найкращий результат серед «синьо-жовтих» на ЧС продемонструвала Ярослава Магучіх, яка виборола «срібло» у стрибках у висоту. Ця медаль у підсумку стала єдиною для України на світовій першості.

Серед чоловіків найкращим став стрибун у висоту Олег Дорощук, який посів четверте місце. Боротьбу за нагороду вела й Юлія Лобан, яка у підсумку стала шостою у п'ятиборстві.

Результати України на ЧС-2024 з легкої атлетики у приміщенні

• «Срібло» – Ярослава Магучіх (стрибки у висоту)
  • 4-те місце – Олег Дорощук (стрибки у висоту)
  • 6-те місце – Юлія Лобан (жіноче п'ятиборство)
  • 9-те місце – Юлія Левченко (стрибки у висоту)
  • 11-те місце – Андрій Проценко (стрибки у висоту)
  • 32-ге місце – Анна Плотіцина (біг на 60 м з бар'єрами).

Відомо, що у медальному заліку чемпіонаті світу-2024 Україна розділила 20-те місце з чотирма іншими збірними. Переможцем стала збірна США, яка завоювала 20 медалей, зокрема шість золотих.