Українська бігунка Рижикова виграла перший особистий старт літнього сезону

Українська бігунка Анна Рижикова стала переможницею змагань світового легкоатлетичного туру, які відбулися у Савоні (Італія).

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Відомо, що Рижикова була єдиною представницею України на змаганнях з бігу на 400 м з бар'єрами. Однією з суперниць українки була бронзова призерка чемпіонату світу з естафетного бігу 4х400 м британка Джессі Найт, з якою українка змагатиметься на етапі Діамантової ліги у Рабаті (Марокко).

Рижикова дісталась фінішу за 55.83 секунди, що на 0.19 секунди швидше за Алісу Мураро з Італії.

Біг на 400 метрів з бар'єрами. Жінки (фінал)

• Анна Рижикова (Україна) – 55.83
  • Аліса Мураро (Італія) – 56.02
  • Елеонора Марічіандо (Італія) – 56.26.

Нагадаємо, востаннє українка брала участь у турнірі у Савоні у 2022 році та здобула срібну медаль, поступившись італійці Айоміді Фолорунсо. Натомість у 2024-му Рижикова змогла завоювати нагороду найвищого гатунку.

Попереду у Рижикової участь на четвертому етапі Діамантової ліги у Рабаті, що відбудеться 19 травня. Україну також представлятиме також Вікторія Ткачук.