Українка Магучіх — переможниця турніру у Норвегії

Переможницею у стрибках у висоту на турнірі Karsten Warholm International у Норвегії стала українська легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка з з другої спроби взяла висоту в 1.99 м.

Друге місце посіла інша українка — Марина Ковтунова, яка подолала висоту у 1.70 м.

Своїм результатом Магучіх оновила свій же рекорд турніру. Попереднє досягнення у 1.96 м легкоатлетка покращила на три сантиметри.

Легка атлетика. Karsten Warholm International. Ульстенсвік (Норвегія). Стрибки у висоту. Жінки

1.Ярослава Магучіх (Україна) – 1.99 м

2.Марина Ковтунова (Україна) – 1.70 м

Крім Магучіх та Ковтунової, на турнірі також виступила бігунка Вікторія Ратнікова, пробігши з третім часом (7.53 секунди) дистанцію 60 м.

Раінше, Ярослава перемогла у турнірі World Athletics Indoor Tour Bronze у Коттбусі (Німеччина) з висотою у 1.98 м з першої спроби.

Також українська легкоатлетка виграла Меморіал Олексія Дем’янюка, взявши планку на висоті 2.00 м.