Українець став бронзовим призером юнацького чемпіонату світу зі скелетону

Українець Ярослав Лавренюк посів третє місце на юнацькому чемпіонаті світу зі скелетону у Ліллехаммері (Норвегія).

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

16-річний український спортсмен забрав бронзову медаль у категорії U-20. У боротьбі за срібло Ярослав поступився 0,2 секунди Ренарсу Юмікісу. Першим став ще один латвієць Давіс Валдовскіс.

Зауважимо, що у змаганнях U-20 виступили ще троє українців. 14-річний Владислав Клименко став восьмим, 13-річні Леонід Ткачук та Костянтин Дзюба показали 11-й та 12-й час відповідно.

У категорії U-23 Лавренюк посів 11-е місце. Клименко став 20-м, Ткачук – 23-м, а Дзюба – 24-м.

Додамо також, що бронза Лавренюка стала першою нагородою в історії України на юнацьких чемпіонатах світу зі скелетону.

Нагадаємо, Лавренюк та Клименко виступлять на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024, які розпочнуться 19 січня у Південній Кореї.

У грудні Лавренюк дебютував на рівні дорослого Кубка світу. Ярослав посів 31-е місце на етапі в Інсбруку.