Українець приніс перемогу в неймовірному матчі Ліги Європи

«Арарат-Вірменія» відіграв 2 м'ячі в компенсований час

Неймовірною розв'язкою завершився матч другої кваліфікації Ліги Європи в Єревані. Місцевий «Арарат-Вірменія» другий тайм матчу проти «Фори» з Люксембургу грав в меншості. Програвав 1:3, поки на першій компенсованій хвилині суперник не зрівняв склади. За фол був призначений пенальті, який реалізував голландець Маїлсон Ліма. А перед фінальним свистком Ліма знову підійшов до «точки» і зрівняв рахунок.

А перемогу «Арарату» в овертаймі приніс український півзахисник Сергій Вакуленко. Колишній гравець «Олімпіка» і «Карпат» сам почав атаку, змістився в район 11-метрової позначки і звідти головою завершив флангову передачу - 4:3.

Відзначимо, що в стартовому складі «Арарату» не було жодного місцевого футболіста.