Українець потрапив до квіткової церемонії на Кубку світу

Дмитро Підручний зумів відстрілятися на «0» в спринті і фінішувати на шостому місці

У першій гонці четвертого етапу Кубка світу в Хохфільцені один з лідерів нашої команди Дмитро Підручний нарешті показав гідний результат. Українець чисто пройшов вогневі рубежі і тільки порівняно з лідерами невисока швидкість не дозволила йому вклинитися в боротьбу за медалі. Відставання від чемпіона склало 51,3 секунди.

Добревиступив і Антон Дудченко, який зумів фінішувати в двадцятці найсильніших. Непогано йшов по дистанції й Артем Прима, проте два промахи на рубежах залишили за ним тільки 39 місце.

Весь подіум зайняли норвежці. Переміг Стурла Легрейд, який випередив на 7,9 секунди співвітчизника Йоханнеса Дале. Обидва пройшли без промахів. Третій - лідер Кубка світу Йоханнес Бе: з двома промахами він поступився переможцю 19,9 секунди.