Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Українці не будуть змагатися у турнірах з «нейтральними» спортсменами, які підтримують війну

Українці не будуть змагатися у турнірах з «нейтральними» спортсменами, які підтримують війну

Міністерство молоді та спорту України закликало організаторів спортивних змагань виключати зі своїх турнірів спортсменів, які висловлюють підтримку агресії Росії проти України. В іншому випадку українці не братимуть участь у таких змаганнях.

Про це йдеться у заяві відомства.

«У разі виявлення фактів, що “нейтральні спортсмени” з паспортами РФ або РБ використовують національну символіку, діями або заявами виражають приналежність до країн-агресорів, Україна фіксує порушення та заявляє протест організатору.

У разі відмови організаторів змагань усунути порушення – національна збірна команда України припиняє участь у конкретних спортивних змаганнях», – сказано у повідомленні.

Читайте також: Українцям дозволили виступати на змаганнях із росіянами, але є умова 

Нагадаємо, вчора українську фехтувальницю Ольгу Харлан дискваліфікували з чемпіонату світу-2023 після перемоги над росіянкою Анною Смирновою, яка виступає під нейтральним прапором (15:7). Наша спортсменка відмовилася потиснути руку спортсменці.

Смирнова ж у своїх соцмережах публікувала фото зі своїм братом, який є військовим РФ. Також спортсменка демонструвала підтримку російських військ.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg