Україна завоювала три медалі на КС зі спортивної аеробіки у Португалії

У португальському Кантаньєде пройшов перший етап Кубку світу зі спортивної аеробіки. Збірна України здобула три медалі.

Зауважимо, що загалом учасниками КС стали 103 спортсмени. До складу України потрапили сім гімнастів, зокрема чемпіонка світу 2022 року Анастасія Курашвілі.

Україна взяла участь у змаганнях в індивідуальних вправах, змішаних парах, тріо та групах. У підсумку «синьо-жовті» взяли три нагороди, зокрема дві – золоті.

Відомо, що Анастасія Курашвілі та Станіслав Галайда кваліфікувались у фінал змішаних пар з першого місця. Курашвілі також стала лідеркою одиночної кваліфікації.

В індивідуальному виступі Анастасія здобула перемогу, набравши 20.550 бала. Ще одне «золото» Анастасія додала до свого доробку в дуеті з Галайдою – українці заробили 19.700 бала.

Крім того, Курашвілі, Галайда та Анастасія Литвин стали другими у кваліфікації «трійок», а у фіналі завоювали бронзову нагороду. Їх виступ судді оцінили у 19.483 бала.

Кубок світу з аеробіки-2024. Кантаньєде (Португалія)