Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Україна виступить у Всесвітніх літніх іграх Спеціальної Олімпіади-2023

Україна виступить у Всесвітніх літніх іграх Спеціальної Олімпіади-2023

12–25 червня у Берліні (Німеччина) відбудуться Всесвітні літні ігри Спеціальної Олімпіади. Там приймуть участь 7000 спортсменів, 185 делегацій та 20000 волонтерів.

Про це йдеться на сторінці Спеціальна Олімпіада України у Facebook.

За словами президента СОУ, Надзвичайного і Повноважного Посла, академіка НАН Сергія Комісаренко, до збірної України входять спортсмени з Волинської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей та Києва. Вони виступлять у семи видах спорту. Офіційна делегація складається з 36-ти осіб.

Довідка: Спеціальна Олімпіада (Special Olympics) – міжнародна організація, яка займається питаннями організації спортивних заходів для осіб з розумовими відхиленнями. Спеціальні Олімпійські ігри проводяться раз на чотири роки.

Спеціальний Олімпійський рух виник з ініціативи Юніс Кеннеді Шрайвер, сестри президента США Джона Кеннеді. 1957 року вона очолила фонд Джозефа Кеннеді. Фонд має дві основні мети: знайти захист від розумової відсталості шляхом визначення її причин і поліпшити способи поводження суспільства з громадянами із обмеженими інтелектуальними можливостями.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg