Україна виступить у чоловічій байдарці-четвірці на Олімпіаді
Збірна України за підсумками 2023 року здобула чотири змагальні ліцензії на Олімпіаду-2024 у веслуваннях на байдарках і каное.
Про це повідомляє Суспільне Спорт.
Відомо, що однією з них є квота у байдарці-четвірці на 500 м: на чемпіонаті світу-2023 її виборола четвірка Ігоря Трунова, Дмитра Даниленка, Олега Кухарика та Івана Семикіна.
Кваліфікація української байдарки-четвірки серед чоловіків на Ігри у Парижі є історичною: лише вдруге Україна матиме представництво на Олімпіаді. Вперше це сталося ще у 1996 році. Тоді у байдарці-четвірці на дистанції 1000 метрів українці дійшли до півфіналу.
Ця українська байдарка-четвірка є однією з найсильніших у світі – три поспіль медалі на чемпіонатах світу («золото» у 2021 році та дві «бронзи» у 2022 та 2023 роках) і «срібло» Європейських ігор-2023.