Україна з поразки стартувала у відборі чоловічого ЧС-2023 з гандболу

Збірна України на виїзді поступилася Естонії в першому відбірковому матчі чоловічого чемпіонату світу-2025 з гандболу.

Першу половину стартового тайму команди провели, обмінюючись голами. Лише після 22 хвилин «синьо-жовті» відірвалися на три очки – найбільша різниця в перші 30 хвилин гри. Суперники нашої збірної нівелювали відставання серією з чотирьох результативних кидків поспіль. На перерву лідерами пішли господарі майданчика в Таллінні – 18:16.

У другому таймі перевага Естонії вперше сягнула п'яти м'ячів – 24:19 після 40 хвилин гри. До фінальної сирени підопічні Вадима Бражника скоротили відставання до трьох м'ячів – 29:32.

Найкращу результативність у складі обох команд продемонстрував український півсередній Ігор Турченко – 13 голів з 18 кидків.

Кваліфікація Євро-2025. Другий раунд. Перший матч

• Естонія – Україна – 32:29 (18:16).

17 березня відбудеться матч-відповідь. Номінальним господарем майданчика в Алітусі (Литва) буде збірна України. Переможець пари в останньому етапі кваліфікації зіграє з Ісландією за путівку на чемпіонат світу.

Фінальну частину ЧС-2025 спільно прийматимуть Хорватія, Данія та Норвегія. Змагання в основі розпочнуться 14 січня наступного року.