Україна здобула ліцензію на Олімпіаду-2024 у дуеті артистичного плавання
Команда України в артистичному плаванні здобула ліцензію на виступи в Парижі (Франція) на Олімпіаді-2024.
Варто зазначити, що «синьо-жовтим» не вдалося пробитися на ОІ-2024 у командній першості. Проте виступ Владислави та Марини Алексіївих на чемпіонаті світу з водних видів спорту (восьме місце за підсумками довільної програми) дозволив Україні посісти п’яте загальнокомандне місце. При цьому ліцензія на ОІ-2024 не є іменною.
Нагадаємо, на минулій Олімпіаді дует Марти Федіної та Анастасії Савчук посів третє місце.
На ЧС-2024 у Досі українці здобули три медалі. Збірна України з артистичного плавання здобула срібло в акробатичній програмі у командних змаганнях. Ще одну нагороду принесли Олексій Середа та Кирило Болюх, які здобули бронзові нагороди у синхронних стрибках із 10-метрової вежі. Сам Середа в чоловічих одиночних стрибках з 10-метрової вежі посів третє місце.
Зауважимо, що вперше з 2012 року Україна не буде представлена у змаганнях команд в артистичному плаванні.