Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

УЄФА офіційно переніс міжнародні матчі, які мали пройти в Ізраїлі

УЄФА офіційно переніс міжнародні матчі, які мали пройти в Ізраїлі

Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) на невизначений термін переніс низку матчів ізраїльських команд різного віку, запланованих на найближчі два тижні. Причина – «поточна ситуація з безпекою».


Про це йдеться на офіційному сайті УЄФА.


Передусім мова про поєдинок дорослих збірних Ізраїль – Швейцарія, який мав відбутися 12 жовтня у рамках кваліфікації ЧЄ-2024.


Крім того, було перенесено матчі кваліфікації молодіжного (U-21) Євро-2025:

  • Ізраїль – Естонія (12 жовтня) 
  • Ізраїль – Німеччина (17 жовтня).

Також відкладено відбірковий міні-турнір у рамках відбору європейської першості U-17 між командами Ізраїлю, Бельгії, Гібралтару та Вельсу, який мав пройти на 11-17 числа цього місяця.


УЄФА думає про резервні дати для можливого перенесення, яке може знадобитися для поєдинку відбору ЧЄ-2024 Косово – Ізраїль.


За словами Європейського союзу футбольних асоціацій, «УЄФА продовжить уважно стежити за ситуацією і підтримуватиме зв’язок з усіма командами, що беруть участь, перш ніж приймати рішення про нові дати і можливі зміни в інших майбутніх матчах».


Нагадаємо, 7 жовтня терористична організація ХАМАС розпочала повномасштабні бойові дії на території Ізраїлю. Відомо про численні жертви серед військовослужбовців та мирного населення. 


Станом на 8 жовтня країни активований стан «40 алеф» (стан війни). Активні бойові дії продовжуються.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg