Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

УАФ вимагає покарати Росію за включення клубів з Криму до чемпіонату РФ

УАФ вимагає покарати Росію за включення клубів з Криму до чемпіонату РФ

Українська асоціація футболу (УАФ) просить ФІФА та УЄФА відреагувати на незаконне включення кримських клубів з ФК «Севастополь» та «Рубін» (Ялта) до чемпіонату Росії.

Про це йдеться в офіційному листі УАФ.

«Ми вже кілька разів зверталися до ФІФА та УЄФА щодо спроб керівництва російського футболу включити українські клуби для участі в російських внутрішніх чемпіонатах. Звертаємося до вас знову з приводу цього питання з проханням розглянути та вжити заходів для усунення ще одного порушення росією всіх існуючих правил і норм», – сказано у листі.

Зазначається, що попри численні звернення УАФ 16 липня «Севастополь» та «Рубін» провели свої перші матчі в другому російському дивізіоні.

«Ми розцінюємо такі дії як грубе порушення статутів ФІФА й УЄФА та рішення УЄФА про особливий статус кримського футболу. У світлі вищезазначеного УАФ знову звертається до ФІФА та УЄФА з проханням розглянути можливість виключення РФС із членства у ФІФА та УЄФА через доведену невідповідність вимогам статутів керівних органів світу й Європи та цінностям всесвітньої футбольної сім’ї», – зазначено у листі.

Нагадаємо, УЄФА заявив, що кримські клуби не мають права виступати у турнірах під егідою РФС. Тимчасово окупованому півострову Криму європейські функціонери встановили статус «особливої зони» у 2014 році.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg