Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

УАФ засудила можливе проведення матчів з РФ у Катарі

УАФ засудила можливе проведення матчів з РФ у Катарі

Українська асоціація футболу (УАФ) звернулася до ФІФА та Футбольної асоціації Катару з листом, у якому засудила ініціативу катарців провести товариський матч зі збірною Росії у вересні 2023 року.

Про це йдеться на сайті УАФ.

«Згідно з відкритими джерелами, російський футбольний союз офіційно підтвердив, що національна чоловіча збірна росії у вересні 2023 року зіграє товариський матч зі збірною Катару, який планується провести в Катарі. При цьому також слід зазначити, що незважаючи на відсторонення від міжнародних змагань за рішенням ФІФА й УЄФА, 2022 року національна чоловіча збірна Росії провела товариські матчі з Киргизстаном, Узбекистаном і Таджикистаном, а потім відбулися ще два матчі в березні 2023 року зі збірними Ірану та Іраку», – сказано у повідеомленні.

В УАФ вважають, що вищезазначені матчі не можуть відбуватися за нинішніх обставин, будучи дозволеними й підтриманими конфедераціями й асоціаціями-членами, оскільки це суперечить вмотивованим намірам ФІФА щодо ізоляції агресорів від світової футбольної спільноти.

«Адже навіть після понад року жорстокої війни російська терористична держава продовжує вчиняти жахливі злочини в Україні, здійснюючи також руйнівний вплив на природу та економіку наших сусідніх держав, і відтак однозначно є неприпустимим повертати команди, які представляють росію, у футбольну сім’ю цивілізованого світу», – йдеться в листі першого віце-президента УАФ Анатолія Дем'яненка.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg