Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

УАФ написала листа УЄФА щодо призначення арбітрів рф на матч Ліги націй

УАФ написала листа УЄФА щодо призначення арбітрів рф на матч Ліги націй

Українська асоціація з футболу звернулась письмово до УЄФА з протестом проти призначення росіянок суддями на гру жіночої Ліги націй між Вірменією та Казахстаном.  Це рішення суперечить правилу УЄФА від 28 лютого, в якому була заборона на участь команд та суддів у всіх міжнародних змаганнях до особливого повідомлення. Оскільки такого повідомлення немає, то призначення суддів з країни-терориста є порушенням попереднього рішення.

У заяві УАФ зазначено, що УЄФА має бути послідовним у дотриманні власних рішень та не допускати представників рф до всіх офіційних змагань. Така послідовна позиція буде позитивно оцінена більшістю членів УЄФА.

Матч між Вірменією та Казахстаном заплановано на 26 вересня в місті Армавір. Суддівська бригада має такий склад: головний арбітр – Вєра Опєйкіна, помічники - Єкатєріна Курочкіна та Єлєна Собчук, четвертий суддя - Надєжда Горінова. 

Нагадаємо, що після повномасштабного вторгнення рф в Україну ФІФА та УЄФА виключили збірну та клуби терористичного формування. Також заборонена участь офіційних представників рашкостану у всіх турнірах під егідою ФІФА та УЄФА.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg