Важка атлетика: Українка виграла дві срібні медалі на ЧЄ

Українка Анастасія Манєвська здобула дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить у Софії (Болгарія).

Виступаючи у категорії до 87 кг, наша спортсменка взяла вагу 102 кг у ривку (шостий результат) та 128 кг у поштовху. Це, своєю чергою, дозволило їй зайняти друге місце як у поштовху, так і за сумою двоборства.

Чемпіонкою змагань стала норвежка Сольфрід Коанда, яка взяла сумарну вагу 280 кг.

Нагадаємо, минулого року на чемпіонаті світу-2023 з важкої атлетики Манєвська здобула бронзову нагороду у ривку.

Раніше на нинішній континентальній першості «срібло» виграв українець Павло Заліпський, а Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою у категорії до 59 кг. ЧЄ-2024 завершиться сьогодні, 20 лютого.