Стали відомі всі чвертьфіналісти Ліги Європи

В результаті матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи, які відбулися 14 березня, визначилися чвертьфіналісти турніру.

В одному з поєдинків «Ліверпуль» розгромив чеську «Спарту» – 6:1. З 7-ї по 14-ту хвилини «червоні» чотири рази розписалися у воротах Петера Віндаля. Відзначилися Нуньєс, Кларк, Салах та Гакпо.

Розслабившись, команда Юргена Клоппа пропустили один гол від Бірманчевича (42-га хвилина). Проте невдовзі після перерви англійці забили ще двічі. Дубль на свій рахунок записав Коді Гакпо, закріпивши перемогу своєї команди. Таким чином, 11:2 за сумою двох матчів, і «Ліверпуль» пройшла до 1/4 фіналу ЛЄ.

В ще одному протистоянні «Баєр» вдома здобув перемогу над «Карабахом» – 3:2. Рахунок відкрили на у другому таймі зусиллями Абделла Зубіра. Трохи пізніше влучним ударом його збільшив Жуніньо.

Джеремі Фрімпонг скоротив відставання в рахунку, а в компенсований час «Баєр» зумів вирвати перемогу. Дубль зробив Патрік Шик і вивів команду до наступного раунду єврокубка.

• Брайтон – Рома – 1:0.

Таким чином, до чвертьфіналу ЛЄ вийшли: «Бенфіка», «Мілан», «Марсель», «Вест Гем», «Аталанта», «Рома», «Ліверпуль» та «Баєр».