Стали відомі півфіналістки жіночого ЧС з гандболу-2023

Завершилися чвертьфінальні матчі на жіночому чемпіонаті світу з гандболу. За їхніми підсумками визначилися півфіналістки турніру, а також команди, якф розіграють 5-8 місця.

Основний раунд світової першості визначив вісім учасниць чвертьфіналу. З кожної із чотирьох груп до плей-оф пробилися по дві найкращі команди: Швеція, Німеччина, Франція, Чехія, Данія, Чорногорія, Нідерланди і Норвегія.

Як пройшли чвертьфінали ЧС-2023

У першому чвертьфінальному матчі збірна Франції, які є дворазовими чемпіонками світу, впевнено обійшла Чехію – 33:22.

Суперниця Франції визначилась у зустрічі між Швецією та Німеччиною. Шведки, які разом з Данією та Норвегію є одними із господарок турніру, пройшли німкень, здобувши перевагу у десять голів вже після першого тайму – підсумковий рахунок 27:20.

Збірна Норвегії, чинний чемпіон світу та Європи, здолала Нідерланди – 30:23.

За вихід у фінал Норвегія зіграє зі збірною Данії, яка у найбільш близькому протистоянні чвертьфіналу здолала Чорногорію – 26:24.

Півфінальні матчі ЧС-2023 відбудуться 15 грудня. Команди, що вилетіли у чвертьфіналі, зіграють в матчах за 5-8 місця – переможці півфінальних поєдинків зустрінуться у матчі за п'яте місце, команди, що програють, розіграють сьому сходинку.

Півфінали ЧС-2023 з гандболу

• 15 грудня. 22:00. Швеція – Франція
  • 15 грудня. 18:30. Данія – Норвегія

Матчі за 5-8 місця

• 15 грудня. 12:30. Німеччина – Чехія
  • 15 грудня. 15:30. Чорногорія – Нідерланди

Нагадаємо, збірна України достроково припинила боротьбу за вихід до плей-оф та посіла у підсумку останнє місце у групі.