Шахтар вибув з розіграшу Ліги Європи після поразки від Марселя

Донецький «Шахтар» вибув з єврокубків після того як у гостях зазнав поразки від французького «Марселя» у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи-2023/24 – 1:3.

На початку першого тайму «гірники» відкрили рахунок – Георгій Судаков зміг реалізувати пенальті (12-а хвилина). Проте незабаром «Марсель» відігрався, завдяки голу, який на свій рахунок записав П’єр-Емерік Обамеянг (23-а хвилина).

У другому таймі господарі дотиснули «Шахтар». Після пасу Обамеянга Ісмаїла Сарр вивів французів вперед, а Жоффре Кондогбія встановив остаточний рахунок.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

• Марсель – Шахтар – 3:1 (1:1).

Нагадаємо, у першому матчі «Шахтар» зіграв внічию з «Марселем» (2:2). У складі донеччан тоді відзначилися Микола Матвієнко та Егіналду.