Шахтар зазнав нищівної поразки від Феєнорда у Лізі Європи УЄФА

Донецький «Шахтар» завершив участь у Лізі Європи УЄФА, зазнавши нищівної поразки від нідерландського «Феєноорда» у матчі у відповідь 1/8 фіналу – 1:7. Гра пройшла на арені «Де Кейп» у Роттердамі.

Авторами голів з боку суперників стали Сантьяго Томас Хіменес, який відкрив рахунок на 9-й хвилині, Оркун Кокджу (24, 38, з пенальті), Уссама Ідріссі (49, 60), Аліреза Джаханбахш (64) та Данілу (67). Від українців відзначився лише Кевін Келсі (88).

Так, за сумою двох поєдинків (перша гра на стадіоні Війська Польського у Варшаві – 1:1), «Феєноорд» вийшов до чвертьфіналу турніру.

17 березня у  Ньйоні (Швейцарія) відбудеться жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу розіграшу.

Фінал Ліги Європи УЄФА пройде 31 травня на стадіоні імені Ференца Пушкаша у Будапешті (Угорщина).