«Шахтар» обставив «Челсі»

Український клуб піднявся на 14 місце в клубному рейтингу

Донецький «Шахтар» після виходу до чвертьфіналу Ліги Європи піднявся на 14-ту сходинку в клубному рейтингу УЄФА.

В активі гірників 84 очка. «Челсі» (83) опустився на 15-е місце. На 13-му рядку розташовується «Тоттенхем» (85).

У чвертьфінальному матчі Ліги Європи донецький «Шахтар» з рахунком 4:1 розгромив швейцарський «Базель» і вийшов до півфіналу. Рахунок був відкритий на початку матчу - на 2-й хвилині автором забитого м'яча став Жуніор Мораес, йому асистував Марлос. В середині тайму перевага українського клубу збільшив Тайсон з передачі Марлоса. На 76-й хвилині рахунок до розгромного довів Алан Патрік, реалізувавши пенальті. У кінцівці четвертий гол забив Додо. У «Базеля» в компенсований час гол престижу забив Ріккі ван Волфсвінкель.

У півфіналі «Шахтар» зустрінеться з міланським «Інтером». Матч відбудеться 17 серпня.