Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Середа став другим на Суперфіналі КС зі стрибків у воду

Середа став другим на Суперфіналі КС зі стрибків у воду

На Суперфіналі Кубка світу збірна України зі стрибків у воду завоювала одну медаль – 17-річний Олексій Середа виборов срібло у стрибках з 10-метрової вишки.

Зазначимо, що Суперфінал КС – останній змагальний етап сезону, куди потрапляли найкращі стрибуни за результатами попередніх етапів. Українська збірна була представлена у п'яти дисциплінах – чоловічі 3 та 10 м (особисті та синхронні), а також синхронні стрибки з 10 м серед жінок.

Найкращий результат показав Середа. У кваліфікації він став четвертим, а у в фіналі провів програму лише з одним невдалим стрибком. Як наслідок, Олексій набрав у фіналі 480.45 бала – і став другим. Поступився він лише представнику Китаю, 4-разовому чемпіону світу Яну Хао.

Також українець був близьким до медалі у синхронних стрибках з 10-метрової вишки – у парі з Кіріллом Болюхом він фінішував на четвертому місці, програв трохи менше 9 балів третій позиції.

Результати України на Суперфіналі Кубка світу зі стрибків у воду

  • 2 місце: Олексій Середа (10 м)
  • 4 місце: Олексій Середа / Кірілл Болюх (синхрон, 10 м)
  • 6 місце: Софія Єсман / Ксенія Байло (синхрон, 10 м)
  • 8 місце: Данило Коновалов / Олег Колодій (синхрон, 3 м)
  • 13 місце: Данило Коновалов (3 м)

Відомо, що друге місце Середи дозволило Україні увійти у топ-5 медального заліку. Загалом медалі на Суперфіналі Кубка світу завоювали десять команд, але з них лише дві вигравали «золото».

Додамо також, що впродовж сезону Кубка світу зі стрибків у воду (два етапи та Суперфінал) Україна завоювала чотири медалі. Кожну з медалей вигравав Середа.

Среда стал вторым на Суперфинале КС по прыжкам в воду

На Суперфинале Кубка мира сборная Украины по прыжкам в воду завоевала одну медаль – 17-летний Алексей Середа завоевал серебро в прыжках с 10-метровой вышки.

Отметим, что Суперфинал КС – последний соревновательный этап сезона, куда попадали лучшие прыгуны по результатам предыдущих этапов. Украинская сборная была представлена в пяти дисциплинах – мужские 3 и 10 м (личные и синхронные), а также синхронные прыжки с 10 м среди женщин.

Лучший результат показал среда. В квалификации он стал четвертым, а в финале провел программу только с одним неудачным скачком. Как следствие Алексей набрал в финале 480.45 балла – и стал вторым. Уступил он только представителю Китая, 4-кратному чемпиону мира Яну Хао.

Также украинец был близок к медали в синхронных прыжках с 10-метровой вышки – в паре с Кириллом Болюхом он финишировал на четвертом месте, проиграл чуть менее 9 баллов третьей позиции.

Результаты Украины на Суперфинале Кубка мира по прыжкам в воду

2 место: Алексей Среда (10 м)

4 место: Алексей Середа / Кирилл Болюх (синхрон, 10 м)

6 место: София Есман / Ксения Байло (синхрон, 10 м)

8 место: Даниил Коновалов / Олег Колодий (синхрон, 3 м)

13 место: Даниил Коновалов (3 м)

Известно, что второе место Среди позволило Украине войти в топ-5 медального зачета. В общей сложности медали на Суперфинале Кубка мира завоевали десять команд, но из них только две выигрывали «золото».

Добавим также, что в течение сезона Кубка мира по прыжкам в воду (два этапа и Суперфинал) Украина завоевала четыре медали. Каждую из медалей выигрывал Среда.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg