Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Збірні РФ U-17 можуть не допустити до міжнародних змагань

Збірні РФ U-17 можуть не допустити до міжнародних змагань

Російським збірним U-17 можуть заборонити брати участь у міжнародних змаганнях.


УЄФА може переглянути це питання на засіданні Виконкому 10 жовтня, передає The Independent.


Як повідомляють авторитетні джерела, глава Спілки європейських футбольних асоціацій Александр Чеферін зазнає неабиякого тиску через ухвалене рішення.


По-перше, воно викликало розкол всередині керівного органу – віце-президент союзу Карл-Ерік Нільсон пішов з посади керівника Шведської спортивної конфедерації. 


По-друге, допуск команд з Росії з формулюванням «дітей не слід карати за дії, відповідальність за які лежить на дорослих» був масово засуджений з боку багатьох асоційованих членів УЄФА. Це дозволяє припустити, що питання щодо допуску спортсменів з країни-агресорки все ж буде переглянуте.


Раніше стало відомо, що УЄФА допустив до міжнародних змагань збірні росії U-17 протягом сезону-2023/24. Дискваліфікацію інших російських збірних союз залишив у силі. Потім ФІФА зняла заборону на участь для згаданих команд, які представляють РФ.


В Українській асоціації футболу (УАФ) на це рішення відреагували засудженням і відмовилися від участі у матчах з російськими командами.


До бойкоту матчів із будь-якими командами з цієї країни приєдналися Англія, Латвія, Польща, Швеція, Данія, Фінляндія, Литва, Норвегія, Ірландія та Румунія. 

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg