Збірна України виграла «золото» на чемпіонаті Європи

У Києві проходить континентальна першість

Збірна України виграла «золото» і «бронзу» на чемпіонаті Європи-2020 з художньої гімнастики, який проходить в Києві з 26 по 29 листопада.

У п'ятницю, 27 листопада, відбувся вирішальний виступ в командному заліку, за підсумками якого наші спортсменки вибороли перше місце, набравши 237,150 балів. Вони випередили збірні Ізраїлю (236,900) і Азербайджану (226,175), повідомляє «Обозреватель». При розподілі місць враховувалися виступи сеньорок в групових вправах і юніорок в індивідуальних видах.

Крім того, українки стали бронзовими призерками в багатоборстві з результатом в 63,700 балів. На цей раз команди Ізраїлю (67,575) і Азербайджану (66,300) зуміли обійти наших співвітчизниць.