Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Збірна України з футболу зіграє з Північною Македонією в Празі

Збірна України  з футболу зіграє з Північною Македонією в Празі

Українська Федерація з футболу повідомила, що наступний матч кваліфікації Євро-24 Україна проведе в Празі 14 жовтня. Матч запланований о 16:00 на стадіоні «Дженералі Арена», який вміщує 19 000 глядачів.

Приймаючи рішення про місце проведення гри, федерація брала до уваги думку тренерського штабу. Враховували відстань від України, а також той факт, що чехи давно запрошували нашу збірну зіграти у них. Дружня допомога у цей складний час є дуже доречною в час вирішальних ігор групової стадії.  

На гру запрошені родини вболівальників, у яких є загиблі в війні проти рф. Також будуть присутні військові, які проходять реабілітацію у Чехії після поранень. Про це сказав віцепрезидент УАФ Вадим Костюченко. Раніше наша команда приймала суперників у словацькій Трнаві (Мальта) та польскому Вроцлаві (Англія). 

Нагадаємо, що після поразки від збірної Італії українська збірна посідає 3 місце, маючи стільки ж очків, скільки у переможця, але на гру більше. Після гри с північними македонцями Україна зіграє 17 жовтня з Мальтою в гостях. А в останньому матчі прийматиме Італію 20 листопада.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg