Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Збірна України планує провести заміни на другий етап КС з біатлону

Збірна України планує провести заміни на другий етап КС з біатлону

Жіноча збірна України планує провести дві заміни у складі на другий етап Кубка світу з біатлону в Гохфільцені (Австрія).


Про це повідомляє Суспільне Спорт, посилаючись на слова головного тренера команди Миколи Зоца.


До складу жіночої збірної України на перший етап змагань у Естерсунді потрапили шість біатлоністок: Христина Дмитренко, Анастасія Меркушина, Анна Кривонос, Дар'я Блашко, Любов Кип'яченкова та Ірина Петренко


За словами Зоца, з шести біатлоністок, які потрапили у заявку в Естерсунд, двоє відправляться на Кубок IBU. Тренерський штаб робитиме вибір за підсумками виступу в спринті серед трьох спортсменок – Любові Кип'яченкової, Дар'ї Блашко та Анастасії Меркушиної.


Одна з них, а також Ірина Петренко, Христина Дмитренко та Анна Кривонос, залишаться у складі команди «А». Також до них приєднається Юлія Джима, яка пропускала старт сезону через хворобу.


Можливо, що до цієї п'ятірки приєднається хтось з чотирьох біатлоністок, які брали участь у першій індивідуальній гонці Кубка IBU – Олена Городна, Юлія Городна, Олександра Меркушина та Ксенія Приходько. При цьому тренер додав, що потрапляння біатлоністки з Кубка IBU до складу збірної на Кубок світу ще не ухвалене. Тож другий етап Кубка світу національна команда може провести складом із п'яти спортсменок.


Нагадаємо, другий етап Кубка світу з біатлону в Гохфільцені відбудеться 8-10 грудня. Другий етап Кубка IBU пройде 8-10 грудня в Ідре.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg