Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Саудівська Аравія хоче прийняти жіночий ЧС-2035 з футболу

Саудівська Аравія хоче прийняти жіночий ЧС-2035 з футболу

Чемпіонат світу з футболу у 20235 році прагне прийняти Саудівська Аравія.


Про це на конференції Leaders Week у Лондоні заявила технічний директор жіночої збірної країни Моніка Штааб.


Відомо, що у жовтні 2023-го Саудівська Аравія оголосила про намір подати заявку на проведення чоловічого Мундіалю 2034-го року. За даними видання Fox Sports, шанси країни прийняти ЧС підвищились після того, як її підтримала Індонезія. До цього з'являлись чутки, що індонезійці можуть сформувати спільну заявку разом із Австралією.


Також Саудівська Аравія претендує на проведення жіночого Кубка Азії у 2026 році. Заявку на проведення турніру також подала Австралія. При цьому футбольна жіноча збірна Саудівської Аравії дебютувала лише у 2022 році, нею опікується колишня німецька футболістка Моніка Штааб.


За словами Штааб, наразі вона займається формуванням команди, яка могла б конкурувати з іншими жіночими збірними та виступити на потенційно домашньому чемпіонаті у 2035-му.


«Я сказала [керівникам саудівського спорту], що потрібен час, щоб потрапити на чемпіонат світу. Я знаю, що вони хочуть прийняти чоловічий чемпіонат світу – чому б не прийняти жіночий чемпіонат світу в 2035 році?» – сказала Штааб.


Нагадаємо, що наступний мундіаль відбудеться у 2027 році. Заявок на проведення турніру є чотири: Німеччина, Нідерланди та Бельгія (спільна заявка), Мексика та США (спільна), Бразилія, Південна Африка.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg