Рижикова фінішувала у трійці призерок етапу Діамантової ліги у Марракеші

Українська легкоатлетка Анна Рижикова здобула бронзову медаль на етапі Діамантової ліги-2024 у Марракеші. Сталося це на дистанції 400 м з бар'єрами, які були представлені на змаганнях вперше в сезоні.

Два перші місця в забігу зайняли спорстменки з Ямайки – Рассел Клейтон і Шіан Салмон.

Переможницею забігу стала Расселл Клейтон (Ямайка) з результатом 53.98 сек, а другою Шіян Селмон (Ямайка) 54.27 сек. Анна пробігла дистанцію за 55,06 секунд, встановивши особистий рекорд сезону. Українка покращила свій попередній результат на 0,77 секунд.

Нагадаємо, Анна у складі збірної України посіла друге місце у змішаній естафеті 4х400 м на чемпіонаті світу з естафетного бігу. Наші спорстмени отримали безіменну ліцензію на Олімпійські ігри-2024 у цьому виді програми.