Різдвяні старти: Левченко здобула перемогу у змаганнях зі стрибків у висоту
Українська легкоатлетка Юлія Левченко здобула золоту медаль у стрибках у висоту на всеукраїнських «Різдвяних стартах», які відбулися у Києві.
Зауважимо, що «Різдвяні старти» – регулярний турнір, який є початком сезону для багатьох українських легкоатлетів.
Відомо, що до змагань заявились 334 атлети з різних областей України. Участь у фіналі жіночих стрибків у висоту взяли 22 спортсменки, серед яких, крім Левченко, була учасниця ЧС-2023 Юлія Чумаченко.
Левченко розпочала сезон з результату 1.85 м та трьома спробами взяти 1.90 м, однак ця планка їй не підкорилась. Проте Юлія впевнено здобула золоту медаль.
На другому місці опинилася Чумаченко, її висота на цьому турнірі – 1.80 м. Тетяна Білик з результатом 1.75 м стала третьою.
Різдвяні старти-2024. Стрибки у висоту (жінки)
Юлія Левченко (Київ) – 1.85 м
Юлія Чумаченко (Донецька область) – 1.80 м
Тетяна Білик (Харківська область) – 1.75 м.
Зауважимо, що результати українок увійшли у топ-10 легкоатлетичного сезону після першого тижня змагань: Левченко посідає шосте місце, а Чумаченко – десяте. Восьмий найкращий результат сезону у 1.82 м показала українка Марина Ковтунова, яка виграла змагання до 20 років у Німеччині.
Нагадаємо, минулий сезон Левченко закінчила виступом у фіналі Діамантової ліги, де посіла п'яте місце у стрибках у висоту. На чемпіонаті Європи-2023 у приміщенні Юлія також стала п'ятою, а на ЧС-2023 не подолала кваліфікацію.