Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Росіяни та білоруси не беруть участі у ЧС з каное-марафону в Данії: причина

Росіяни та білоруси не беруть участі у ЧС з каное-марафону в Данії: причина

Спортсмени з Росії та Білорусі не беруть участі у чемпіонаті світу з каное-марафону у Данії через питання «безпеки».


Про це заявив президент Федерації каное Данії (DCF) Том Форшу.


Нагадаємо, у квітні Міжнародна федерація каное (ICF) дозволила каноїстам з РФ та РБ, які не підтримують війну в Україні, повернутися до змагань під нейтральним прапором.


«У них була можливість приїхати на чемпіонат світу. У нас не було можливості їх прийняти через питання безпеки команд з Росії та Білорусі. Ми про це заявили, тому їх тут немає. Росія та Білорусь прийняли це, і те ж саме було з чемпіонатом світу з веслування на каное в Дуйсбурзі. Їх там не було, і це була та сама причина.


У нас дуже хороша співпраця з північними федераціями з цього приводу. Ми написали спільний лист до ICF і висловили свою точку зору, яка полягає в тому, що ми не бачимо російських і білоруських спортсменів учасниками на змагань під егідою федерації», – наголосив він.


Форшу додав, що Правління ICF проводило дискусії, оскільки листи надходили з інших країн. 


«Ми знаємо, що Канада написала їм листа, але в результаті російські та білоруські спортсмени отримали можливість змагатися під нейтральним прапором. Як ми можемо виокремити нейтральних спортсменів у цій ситуації? Це досить важко. Ми повинні дотримуватися правил і порядку денного, які дає нам ICF, коли ми проводимо чемпіонат світу. 


Ми приймаємо це на 100%, але як федерація, ми маємо свою думку з цього приводу разом з іншими скандинавськими країнами і намагаємося надіслати сигнал ICF. Я думаю, що це все ще буде обговорюватись протягом наступного року через континентальну Олімпійську кваліфікацію, яка відбудеться в угорському Сегеді у травні. Побачимо», – резюмував Том.


Зазначимо, ЧС проходить з 31 серпня до 3 вересня.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg