Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Росіян та білорусів допустили до участі у міжнародних змагань з бадмінтону

Росіян та білорусів допустили до участі у міжнародних змагань з бадмінтону

Всесвітня федерація бадмінтону (BWF) допустила росіян та білорусів до участі у міжнародних змаганнях у якості індивідуальних нейтральних спортсменів з 26 лютого 2024 року.


Про це йдеться у заяві на сайті федерації.


Відомо, що Рада BWF проголосувала за затвердження нормативної бази, яка дозволяє таким спортсменам брати участь у змаганнях під нейтральним прапором.


Для проведення належної перевірки та ретельного вивчення всіх умов повернення буде створено комісію з визначення вимог до спортсменів. Пізніше BWF здійснюватиме контроль за поведінкою індивідуальних нейтральних спортсменів та спостерігатиме за дотриманням ними цих умов.


Спортсмени почнуть подавати заявки на відповідність вимогами у вересні, після чого почнеться процес перевірки. Потім схвалені спортсмени підлягатимуть жорсткій перевірці на допінг. А повернутися до змагань росіяни та білоруси зможуть вже у лютому 2024-го.


Якщо ж поведінка окремого спортсмена порушуватиме критерії прийнятності, які використовуються для повернення, федерація залишає за собою право ще раз переглянути його статус.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg