Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Рейтинг букмекерських контор сайту VseProSport буде оновлено

Рейтинг букмекерських контор сайту VseProSport буде оновлено

Спортивний портал ВсеПроСпорт вносить зміни до рейтингу букмекерів, додаючи два вагомих критерії – підтримка спорту та соціальна відповідальність.


Чому вибір припав саме на ці критерії?


Давайте відразу ж перейдемо до конкретики. Розвиток грального бізнесу відбувається стрімкими темпами. Букмекерські контори це важливий сегмент в індустрії. Більшість букмекерських компаній приходять до розуміння того, що необхідно намагатися створити максимально сприятливі умови для гри абсолютно кожному клієнту без винятку. Для цього потрібно розробляти не тільки нову бонусну програму, збільшення коефіцієнтом, а для цього необхідно рухатися в напрямку підвищення соціальної відповідальності. 


Що ж це таке – розуміння букмекерів ролі в суспільстві та створення спеціальних заходів захисту для клієнтів. Важливо прописати абсолютно всі ризики гри на гроші, щоб уникнути непорозумінь. Важливо розробити функцію самовиключення, щоб вона була доступна в особистому кабінеті клієнта, а не щоб для її реалізації потрібно було проробляти цілу низку вельми сумнівних заходів. 


Багато букмекерських контор рухаються в цьому напрямку. Вони впроваджують обмеження розміру максимальної ставки і депозиту. Це допомагає гравцям, які не можуть себе самостійно обмежувати, діяти в певних рамках.


Підтримка спорту


Ліцензія для букмекерської контори має по-справжньому важливе значення. Для її отримання потрібно виконати цілу низку дій, необхідно створити спеціальний фонд, який є гарантом. Він створюється і активується, щоб клієнти в разі, якщо букмекер оголосить себе банкрутом, могли отримати свої кошти назад. Звичайно ж це далеко непроста процедура підготовки. Плюс до всього букмекери переказують кошти, здійснюючи підтримку ліг і федерацій. 


Відштовхуючись від цього варто сказати про те, що ліцензія букмекера це не просто папірець. Саме ліцензійні букмекерські контори займаються підтримкою спорту.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg