Ребров захопився грою «Динамо» і похвалив «Ференцварош» за агресію

Головний тренер угорського клубу прокоментував нічию в матчі 2 туру Ліги чемпіонів

Нічия в матчі між «Ференцварош» і «Динамо» принесла більше задоволення господарям. Вони поступалися - 0:2, але зуміли звести матч до нічиєї (2:2). Тренер угорського клубу Сергій Ребров розповів, за рахунок чого його команді вдалося переломити хід зустрічі.

«Ми припустилися кількох помилок в обороні в першому таймі, але після перерви додали. Гол Токмака зіграв важливу роль, він надав нам впевненості. Я радий, що ми досягли нічиєї, поступаючись у рахунку 0:2.

Треба було зіграти агресивніше і більш дисципліновано. Ми заслужили нічию. Всі команди в цьому турнірі демонструють високий рівень. «Динамо» фантастично грало в першому таймі, але після перерви ми були краще», - цитує наставника офіційний сайт УЄФА.

Турнірне становище в групі: «Барселона» - 6 очок, «Ювентус» - 3, «Динамо», «Ференцварош» - по 1.