Реал пробився у фінал Ліги чемпіонів

Іспанський «Реал» у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів на своєму стадіоні переміг німецьку «Баварію» – 2:1

Мадридці могли вийти вперед вже на початку протистояння, однак Вінісіус Жуніор влучив у штангу. У  «Баварії» також була можливість відкрити рахунок наприкінці першого тайму, однак Андрій Лунін впорався з ударом Гаррі Кейна. Український голкіпер «Реала» вийшов у стартовому складі клубу на цю гру та відіграв повний матч.

Після перерви мюнхенці все ж таки забили зусиллями Алфонсо Девіса (68), який вийшов на заміну ще в першому таймі. За кілька хвилин «Реал» зрівняв рахунок, але після підказки VAR взяття воріт скасували. Наприкінці гри іспанці відігралися: Хосел на 88-й хвилині скористався помилкою Мануеля Нойєра. Вже у компенсований час іспанський нападник оформив дубль та вивів господарів у фінал турніру.

Ліга чемпіонів. Півфінал. Матч-відповідь

• Реал – Баварія – 2:1 (0:0).

Нагадаємо, перший матч між командами закінчився нічиєю 2:2.

У фіналі Ліги чемпіонів-2023/2024, який відбудеться 1 червня у Лондоні, «Реал» зіграє проти дортмундської «Боруссії», яка за сумою двох матчів пройшла ПСЖ.