Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Стрибки у воду: В України є перша ліцензія на Олімпіаду-2024

Стрибки у воду: В України є перша ліцензія на Олімпіаду-2024

Україна виборола першу ліцензію на Олімпійські ігри-2024 у стрибках у воду завдяки успіхам Олексія Середи та Кіріла Болюха у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Обидва українці змагаються на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що стартував 14 липня у Фукуоці (Японія). Пара стрибунів пройшла до фіналу у чоловічих синхронних стрибках з четвертим результатом, відставання від третього місця складало вісім балів. Головними конкурентами були представники Мексики, Великої Британії та Китаю – чинні чемпіони світу.

У фіналі ж Олексій та Кіріл здобули місце у топ-3. Перед заключним раундом стрибків наші хлопці йшли на другому місці і у підсумку змогли втриматися у медалях.

Варто зазначити, що за підсумками перших двох днів фіналів Україна не мала жодної медалі та олімпійської ліцензії на турнірі. Найближчою була пара Софії Лискун та Ксенії Байло, які були четвертими у жіночих синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Крім розіграшу медалей, українські стрибуни на чемпіонаті світу з водних видів спорту боролися за здобуття олімпійських ліцензій. Їх отримували усі призери – тобто українцям потрібно було закінчити фінал у топ-3.

Додамо також, що це перша медаль України у синхронних стрибках з 10-метрової вишки за 12 років на рівні ЧС. Востаннє нагороду світової першості у цьому виді здобули Олександр Горшковозов та Олександр Бондар – «бронза».

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg