Останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів УЄФА стали Реал та Наполі

Іспанський «Реал» та італійський «Наполі» стали останніми чвертьфіналісти Ліги чемпіонів сезону-2022/23.

Так, іспанська команда у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу, який відбувся на «Сантьяго Бернабеу», обіграла «Ліверпуль» з рахунком 1:0. Автором єдиного голу став Карім Бензема (79-а хв). Попередня зустріч між ФК на «Енфілді» також закінчилася на користь «Реала» – 5:2.

У паралельному матчі на «Стадіо Дієго Армандо Марадона» італійський «Наполі» з рахунком 3:0 взяв гору над німецьким «Айнтрахтом», якого також здолав у Франкфурті (2:0). У цій грі відзначилися нігерійський форвард господарів Віктор Осімхен (45+2, 53) та польський півзахисник «партенопейців» Пйотр Зелінський (64, з пенальті).

Нагадаємо, що раніше до 1/4 фіналу турніру вийшли португальська «Бенфіка», англійські «Челсі» і «Манчестер Сіті», німецька «Баварія» та італійські «Мілан» та «Інтер».

17 березня відбудеться жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться.

Перші матчі 1/4 фіналу пройдуть 11 і 12 квітня, матчі у відповідь – 18 і 19 квітня. Фінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 10 червня на «Олімпійському стадіоні Ататюрка» у Стамбулі.