Переможцем Гран-прі Канади став Ферстаппен

Переможцем Гран-прі Канади став чинний чемпіон світу у Формулі-1 – нідерландець Макс Ферстаппен.

Ферстаппен зміг вийти на перший рядок після піт-стопу Макларена Ландо Норріса, який невдало потрапив на мокру ділянку. Ландо зрештою посів друге місце. Третім став Джордж Расселл на Мерседесі, який не втримав завойований днем раніше поул.

У топ-10 також розташувалися Льюїс Гемілтон, Оскар Піастрі, Фернандо Алонсо, Ленс Стролл, Даніель Ріккардо, П’єр Гаслі та Естебан Окон. Зазначимо, що не змогли фінішувати обидва гонщики Феррарі, Шарль Леклер та Карлос Сайнс, які зійшли з різних причин.

Ферстаппен здобув свою 60-ту перемогу у кар’єрі у Ф-1. Нідерландець продовжує лідирувати у чемпіонаті світу-2024.