Визначився перший фіналіст клубного чемпіонату світу-2023

Бразильський ФК «Флуміненсе» в 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу-2023 переміг єгипетський «Аль-Ахлі» – 2:0.

Рахунок було відкрито у другому таймі. На 71-й хвилині вінгеру бразильів Джону Аріасу вдалося реалізувати пенальті, призначений за фол на Марсело. А на 90-й хвилині відзначився Джон Кеннеді, який вийшов на заміну.

Клубний чемпіонат світу-2023. 1/2 фіналу

• Флуміненсе (Бразилія) – Аль-Ахлі (Єгипет) – 2:0 (0:0).

Сьогодні, 19 грудня, стане відомим другий фіналіст клубного ЧС-2023 у матчі між «Манчестер Сіті» та «Урава Ред Даймондс». Початок – о 20:00 за київським часом.

Нагадаємо, Клубний чемпіонат світу-2023 проходить у Джидді (Саудівська Аравія). Фінал та матч за третє місце відбудуться 22 грудня.

Що відомо про Клубний ЧС

Вперше клубний чемпіонат світу було проведено у 2000 році, з того моменту відбулося 19 розіграшів турніру.

Чинним чемпіоном турніру є «Реал», який у лютому 2023-го у Марокко здобув свій рекордний п'ятий титул. У фінальному матчі з вісьмома голами мадридці перемогли саудівський «Аль-Хіляль» з рахунком 5:3.