Визначились всі чвертьфіналісти Кубка Африки-2023 з футболу

Завершилися матчі 1/8 фіналу Кубку Африки-2023. За їхніми підсумками стали відомі учасники чвертьфіналу турніру, який розпочнеться 2 лютого.

30 січня визначилися чвертьфіналісти у поєдинках Малі – Буркіна-Фасо й Марокко – Південна Африка.

Загалом до першого раунду плей-оф вийшли 16 збірних. Зокрема, фіналісти попереднього розіграшу Кубка Африки Сенегал та Єгипет, а також найкраща африканська команда у рейтингу ФІФА – Марокко.

Кубок Африки-2023. Чвертьфінал

• 2 лютого. Нігерія – Ангола
  • 2 лютого. ДР Конго – Гвінея
  • 3 лютого. Малі – Кот-д'Івуар
  • 3 лютого. Кабо-Верде – Південна Африка.

Як пройшла 1/8 фіналу Кубка Африки

Обидва фіналісти попереднього розіграшу турніру вибули зі змагань у серії післяматчевих пенальті. Чинний чемпіон Сенегал програв господарю турніру Кот-д'Івуару, а Єгипет зазнав поразки від ДР Конго.

Збірна Марокко у матчі проти Південної Африки не змогла реалізувати пенальті на 85-й хвилині за рахунку 0:1, з позначки не забив Ашраф Хакімі. У підсумку марокканці програли з рахунком 0:2.

Збірна Камеруну не вийшла у чвертьфінал турніру після поразки від Нігерії з рахунком 0:2, а Буркіна-Фасо вибула зі змагань від Малі (1:2).