Визначилися півфінальні пари Кубка України з футболу: подробиці

Чотири українських футбольних команди дізналися своїх суперників, з якими вони зіграють у півфінальній стадії чоловічого Кубка України у сезоні 2023/24.

Зазначимо, що учасники півфіналу турніру визначилися у чвертьфінальних матчах, які відбулися наприкінці жовтня – початку листопада 2023 року. Першим учасником цієї стадії став «Шахтар», який переміг з рахунком 3:0 «Вікторію».

Згодом до донеччан доєдналися «Чорноморець» та «Ворскла», які здолали «Зорю» (4:1) та «Оболонь» (3:0) відповідно. Натомість «Полісся» у серії післяматчевих пенальті пройшло «Олександрію».

Півфінальні пари Кубка України

• Шахтар (Донецьк) – Чорноморець (Одеса)
  • Полісся (Житомир) – Ворскла (Полтава).

3 квітня – базова дата проведення матчів півфіналу Кубка України. Переможець турніру визначиться 15 травня.

Нагадаємо, попередній розіграш Кубка України відбувся у сезоні 2020/21, тоді «Динамо» у додатковий час обіграло «Зорю» з рахунком 1:0 завдяки голу Віктора Циганкова.

«Шахтар» зіграє у півфіналі вперше з 2019 року, коли здобув трофей. Відтоді команда двічі зупинялася на стадії чвертьфіналу та одного разу вилетіла в 1/8-й.

«Полісся» вперше гратиме за путівку до фіналу. Досі рекордом в історії клубу залишалися два виходи до 1/8-ї.