Визначилася ще одна пара чвертьфіналу ЧС-2022: подробиці

У Катарі в результаті чергових поєдинків 1/8 фіналу XXII чемпіонату світу з футболу визначилася ще одна пара чвертьфіналістів — збірні Хорватії та Бразилії.

Японія – Хорватія: як це було

Хорвати змогли обіграти збірну Японії у серії післяматчевих 11-метрових ударів. Напружений поєдинок завершився з рахунком 3:1 (основний та додатковий ігровий час — 1:1).

У складі японців відзначився Дайзен Маеда, який забив на 43-й хвилині, а у хорватів Іван Перішич (55).

Бразилія – Південна Корея: як це було

Бразильці здобули впевнену перемогу над командою корейців — 4:1. Авторами голів серед збірної Бразилії стали Вінісіус Жуніор (7-ма хвилина), Неймар (13, з пенальті), Рішарлісон (29) та Лукаш Пакета (38). У складі Кореї відзначився Син Хо Пек (76).

За путівку до півфіналу бразильці 9 грудня зустрінуться з футболістами Хорватії.

Нагадаємо, у чвертьфіналі також зіграють наступні пари — Нідерланди та Аргентина, Франція та Англія.