Норріс став переможцем Гран-прі Маямі

Переможцем Гран-прі Маямі став пілот McLaren Ландо Норріс. Для британця це перший тріумф у Формулі-1 у кар’єрі. Зауважиом, що він був рекордсменом за кількістю подіумів (15) без перемог.

На фініші гонки Норріс більш ніж на 7 секунд випередив лідера загального заліку Макса Ферстаппена з Red Bull. За ними ули гонщики Ferraro=i – Шарль Леклер та Карлос Сайнс.

Також у топ-10 фінішували Серхіо Перес (Red Bull), Льюїс Гемілтон (Mercedes), Юкі Цунода (Red Bull), Джордж Расселл (Mercedes), Фернандо Алонсо (Aston Martin) та Естебан Окон (Alpine).

Відомо, що Ферстаппен лідирує у загальному заліку Ф-1, на 35 очок випереджаючи Переса. У Кубку конструкторів перше місце посів Red Bull.

Наступний етап Формули-1 відбудеться в Італії на трасі в Імолі 19 травня.