МЮ розгромив Челсі та пройшов у Лігу чемпіонів

«Манчестер Юнайтед» у перенесеному матчі 32-го туру Англійської Прем’єр-ліги на своєму полі розгромив «Челсі» – 4:1.

На початку поєдинку український вінгер «Челсі» міг вивести клуб вперед, проте йому не вдалося замкнути простріл Льюїса Голла. Через дві хвилини «сині» почали наздоганяти – Каземіро скористався подачею Крістіана Еріксена.

Перед перервою Антоні Марсьяль подвоїв перевагу «МЮ». У другому таймі Бруну Фернандеш, який реалізував пенальті, та Маркус Рашфорд довели рахунок до розгромного.

Наприкінці матчі «Челсі» відповів єдиним голом Жоау Фелікса. Мудрика замінили на 65-й хвилині поєдинку за рахунку 0:2.

АПЛ. 32-й тур

• Манчестер Юнайтед – Челсі – 4:1 (2:0).

«МЮ» піднявся на третє місце в АПЛ, гарантувавши собі місце у Лізі чемпіонів-2023/24. Їхні суперники залишилися на 12-й позиції у турнірній таблиці.

28 травня, у заключному турі чемпіонату Англії, «Манчестер Юнайтед» прийме «Фулгем». «Челсі» зіграє з «Ньюкаслом».