Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Магучіх з новим рекордом перемогла на турнірі Millrose Games у Нью-Йорку

Магучіх з новим рекордом перемогла на турнірі Millrose Games у Нью-Йорку

Чемпіонка світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх здобула перемогу у своєму другому турнірі у 2024 році. Українка здобула «золото» на змаганнях Millrose Games у Нью-Йорку (США).


Наша атлетка пропустила перші позначки та розпочала виступи з висоти 1.90 м, яку взяла з першої спроби. Так само Ярославі підкорилися дві наступні планки – 1.94 та 1.96 м.


Висоту у 2 м Магучіх подолала з третьої спроби, проте на той момент у неї вже не залишилося суперниць, і українка забезпечила собі нагороду найвищого гатунку.


Зазначимо, Ярослава вдруге поспіль спробувала оновити світовий рекорд сезону та взяти висоту 2.05 м, але не змогла це зробити з трьох спроб. Проте для конкретного турніру двометрова висота Магучих стала новим історичним рекордом.


Нагадаємо, наприкінці січня українка у висоту провела свій перший старт у новому році. На змаганнях World Athletics Indoor Tour у німецькому Коттбусі вона не просто здобула перемогу, а встановила новий рекорд сезону, а також повторила свій третій найкращий результат у кар’єрі.


У грудні Магучіх була визнана найкращою спортсменкою України в сезоні-2023.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg