Луческу може стати головним тренером Динамо Бухарест

Колишній наставник київського «Динамо» Мірча Луческу може стати головним тренером «Динамо Бухарест».
Про це інформує Fanatik.
За словами адміністратора румунського клубу Андрія Ніколеску, наразі йдуть переговори із 78-річним фахівцем і він впевнений, що вони зможуть домовитися.
«Але поки що у нас немає чогось конкретного. Ми робимо домашнє завдання, і якщо буде про що повідомити, ми зробимо це з великою радістю. Я не можу обговорювати такі речі. Поки що ми на ранніх стадіях. Я не можу дозволити собі говорити про таку легенду, як Мірча Луческу. Як я можу сказати, чи даю я свою згоду чи ні, щоб він прийшов?», – зазначив він.
Нагадаємо, Луческу подав у відставку після поразки «біло-синіх» у матчі із донецьким «Шахтарем» (0:1). Він очолював київську команду з 2020 року. У першому сезоні під керівництвом румуна «Динамо» Київ став чемпіоном України, а також виграли Кубок та Суперкубок України.
Місце Мірчі посів Олександр Шовковський. Наступний матч «Динамо» проведе 12 листопада проти «Кривбасу».
Луческу вже працював наставником бухарестського «Динамо» – з 1985 по 1990 рік. За цей період команда виграла чемпіонат Румунії та двічі тріумфувала у Кубку країни.
Наразі «Динамо Бухарест» посідає 15-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Румунії, здобувши лише дві перемоги у 15 іграх.