Ліверпуль розгромно програв Реалу, Наполі обійшов Айнтрахт: як пройшли матчі плей-оф ЛЧ

У Лізі чемпіонів УЄФА 21 лютого відбулися два матчі 1/8 фіналу.

Так, футболісти англійського «Ліверпуля» на рідному «Енфілді» розгромно програли іспанському «Реалу» — 2:5. В паралельному поєдинку у Франкфурті переможець Ліги Європи УЄФА німецький «Айнтрахт» програв італійському «Наполі» — 0:2.

Ліверпуль — Реал

Зустріч з іспанцями «Ліверпуль» на своєму полі розпочав досить непогано. На 4-й хвилині гол у ворота суперника забив Дарвін Нуньєс, а на 14-й хвилині Мохамед Салах подвоїв рахунок.

Проте пізніше ініціативу перехопив «Реал», відповівши дублями Вінісіуса Жуніората (21-а та 36-а хвилини), Каріма Бенземи (55, 67), а також влучним ударом Едера Мілітао (47).

Наполі — Айнтрахт

В іншому матчі на «Дойче Банк Парк» у Франкфурті змогли відзначитися Віктор Осімхен (40) та Джованні Ді Лоренцо (65).

Півзахисник гостей Хвіча Кварацхелія на 36-й хвилині не реалізував пенальті. А на початку другого тайму «Айнтрахт» залишився у меншості після вилучення Рандаля Коло Муані.

22 лютого італійський «Інтер» зіграє проти португальського «Порту», а німецький РБ «Лейпциг» прийматиме англійський «Манчестер Сіті».

Поєдинки у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА відбудуться 7/8 та 14/15 березня.