Ліга конференцій: Зоря поступилася Генту та втратила шанси на вихід у плей-оф

Луганський ФК «Зоря» на виїзді зазнав розгромної поразки від бельгійського «Гента» у матчі 5-го туру групового етапу Ліги конференцій – 1:4.

Суперники українців змогли вийти вперед у середині першого тайму завдяки зусиллям Маліка Фофана (20-а хвилина), а після перерви автогол Арсенія Батагова (49-а хвилина) збільшив перевагу бельгійської команди.

До кінця зустрічі господарі поля забили ще два м’ячі. Розгромним рахунок зробили Гіфт Орбан та Омрі Гандельман – 55-а та 75-а хвилини. «Зорі» вдалося відповісти єдиним голом Дениса Нагнойного (82-а хвилина).

Ліга конференцій. Група B. 5-й тур

• Гент – Зоря – 4:1 (1:0).

Так, «Зоря» з 4 очками достроково посіла третє місце у групі B та втратила шанси на вихід у плей-оф. «Гент» із 13 очками лідирує у квартеті, випереджаючи «Маккабі Тель-Авів» на один пункт.

У заключному турі групового етапу «Зоря» у польському Любліні прийматиме «Брейдаблік», а «Гент» на виїзді зіграє з «Маккабі Тель-Авів».